Gratis

Reprezentant Vanzari piese auto

MATEROM SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta in vanzari
  • Studii medii/superioare
  • Cunostinte generale in domeniul auto
  • Abilitati de comunicare verbala si scrisa, relationare si negociere
  • Cunostinte operare PC, Pachetul Office

Descrierea jobului

Domeniu de activitate: Vanzare piese auto
  • Identifica si contracteaza potentiali clienti in vederea emiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale
  • Vizite clienti
  • Prezinta si promoveaza produsele Materom
  • Urmareste realizarea targetului de vanzari
  • Intocmeste rapoarte de vanzari
Beneficii:
  • Masina de servici, laptop, telefon
  • Contract perioada nedeterminata
  • Training tehnic si comercial specializat
  • Standard de lucru modern
  • Venituri financiare motivante+bonus in functie de performante
  • Tichete de masa
  • Bonusuri pentru recomandari candidati

Descrierea companiei

❓ Cum se desfasoara procesul de recrutare?

1. Aplica direct aici sau trimite-ne CV-ul tau pe adresa de email regasita pe pagina Materom
2. Daca CV-ul tau va fi selectionat vei fi contactat pentru a planifica un interviu cu reprezentantul departamentului Resurse Umane, urmat de un interviu cu managerul de departament.
3. Daca raspunsul nostru este pozitiv, vei fi contactat telefonic pentru a-ti fi transmisa oferta noastra.

🚗 Ce facem noi si de ce sa ne alegi?

Compania MATEROM este o afacere romanească de familie, dinamica, cu 25 ani de experienta. Isi desfasoara activitatea în domeniul importului si distributiei de piese auto cu pasiune, profesionalism.

Grupul Materom cuprinde reprezentanțele: Mercedes-Benz, Skoda, Dacia, Renault, Nissan, Volkswagen. Materom face parte din alianța Nexus Automotive International din anul 2015 și reprezinta conceptul de service NexusAuto in Romania.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024