​REPREZENTANT VANZARI - PERSOANA CU DIZABILITATI

Swiso Impex SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

REPREZENTANT VANZARI - Persoana cu certificat persoana cu hanicap

Suntem in cautarea unui coleg pentru a se alatura echipei noastre pentru rolul de Reprezentant Vanzari B2B .

Acest rol presupune folosirea telefonului, a emailului, CRM-ului asa ca este important sa stie sa le utilizeze.

De asemenea este indicat sa stie sa lucreze in Word, Excel, Microsoft Outlook pentru ca va folosi laptopul pentru email-uri si raportari zilnice.

Modul de lucru : se va lucra de acasa.

Cerinte:
  • Bune abilitati de comunicare , prezentare si negociere;
  • Abilitati de planificare si organizare;
  • Determinare, angajament;
  • Gandire pozitiva;
  • Orientare spre client;
  • Persoana flexibila si adaptabila la situatii noi;
  • Cunostinte operare Microsoft Office.

Descrierea jobului

Responsabilitatile jobului:
  • Trimite emailuri zilnic;
  • Face apeluri telefonice zilnice;
  • Prospecteaza pe Linkedin, Google, Lista Firme, Termene;
  • Participa la sedintele zilnice on-line;
  • Completeaza zilnic in CRM.

Beneficii:
  • Salariu fix plus comisioane plus bonusuri de performanta;
  • Telefon si laptop de serviciu;
  • Acces la materiale suport;
  • Dezvoltare profesionala prin cursuri de calificare si instruire;
  • Baze de date pentru prospectare.

!! NU APLICA !! daca nu ai CERTIFICAT PERSOANA CU HANDICAP !!

Suntem un grup de firme cu capital uman si financiar romanesc cu o vechime de peste 20 de ani . Oferim Companiilor posibilitatea sa_si faca achizitiile dintr-un singur loc si sa obtina astfel, mai multe beneficii importante : economii substantiale, timp castigat redirectionat catre activitatile principale si productivitate ridicata.

Din anul 2001 consiliem firmele in achizitiile de birotica, papetarie, produse de curatenie, promotionale, anvelope, uleiuri, pompe industriale, produse IT si echipamente de protectia muncii.

Din anul 2006 ne-am completat serviciile oferite cu Service Auto propriu, Inchirieri Auto, Foraje.

Una din firmele grupului este una speciala, deoarece este unitate protejata autorizata, prin care reusim sa integram persoane cu dizabilitati in piata muncii. Mai simplu spus, avem colegi, persoane cu dizabilitati, care lucreaza in productie.

Toate acestea pentru a oferi companiilor achizitii simplificate, dintr-un singur loc, cumparaturi confortabile livrate direct la sediu.
Publicat 25 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos