Publicat 20 Mai 2010 | Expiră 21 Iun 2010

REPREZENTANT VANZARI pe zona Tulcea

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate;
- Experienta relevanta in vanzari-minim 1 an;
- Abilitati de comunicare si de negociere;
- Rezistenta la stres;
- Cunostinte operare PC;
- Permis auto categoria B-minim 2 ani
- Persoana organizata, serioasa, motivata

Descrierea jobului

- Cresterea volumului de vanzari, promovarea imaginii si produselor companiei prin construirea unor solide relatii comerciale cu potentialii clienti si cei deja existenti.
- Mentinerea si dezvoltarea retelei de clienti in concordanta cu politica de vanzari a companiei;
- Realizarea planului de vanzari
- Elaborarea si prezentare periodic rapoartele solicitate de superiori

Clientul nostru este unul dintre marii importatori si distribuitori de produse farmaceutice. Activand de peste 10 ani, clientul nostru se bucura de un bun renume, avand o dinamica dezvoltare pe piata farmaceutica.

Expirat
REPREZENTANT VANZARI pe zona Tulcea  -  CITIUS-HR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles