Publicat 03 Jan 2019 | Reactualizat 10 Jan 2019 | Expiră 14 Jan 2019

Reprezentant Vanzari Medicina Muncii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
-aspect fizic placut,ingrijit;
-bun cunoscator al limbii romane;
- experienta in vanzari constituie un avantaj;
- atitudine pozitivă, promptitudine în realizarea sarcinilor, bună relaţionare cu clientii;

Acest job presupune un target lunar motiv pentru care invitam sa aplice doar candidatii care doresc un job stabil, sa munceasca si sa se autodepasesca!

Descrierea jobului

I1. Identifica si contacteaza firme in vederea promovarii serviciilor de medicina muncii;
2.Intocmirea ofertelor pentru clienti ;
3.Intretine si mentine relatiile cu, clientii
4.Administrarea si dezvoltarea permanentă a portofoliului de clienti

Descrierea companiei

Oferim comision motivant din valoarea totala a incasarilor!
Acceptam si colaboratori din domenii complementare(resurse umane,ssm,psi,contabilitate,asigurari,etc)

Expirat
Reprezentant Vanzari Medicina Muncii  -  MEDICAL TERRA POINT S.R.L