Reprezentant vanzari - Magazinul BBmoto - Otopeni

Best Auto S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Capacitate de convingere, abilități de negociere, foarte bune capacități de organizare;
  • Abilități excelente de comunicare, prezentare si relaționare cu clienții și colegii;
  • Cunoștințe PC;
  • Persoană pro-activă orientată către client și rezultate, rezistentă la stres, ambițioasă, organizată, responsabilă;

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • întâmpină cu zâmbet și oferă consiliere tuturor clienților
  • menține un magazin atractiv (aranjare, aprovizionare marfă, etc.)
  • se ocupă de toate demersurile necesare pentru încheierea vânzărilor

Avantaje:
  • lucrul într-o echipa energică cu scop și beneficii comune
  • loc de muncă
  • posibilitate de cazare

Alăturați-vă echipei BBmoto din Otopeni! Veți fi plăcut surprins de filozofia companiei.
"Stimați Clienți! Vă rugăm, să vă purtați frumos cu angajații noștri, sunt mai greu de găsit decât clienții. :)"

Au trecut 13 ani de când am deschis magazinul BBmoto din Gheorgheni și ne apropiem mai mult de obiectivul nostru de a fi o destinație unică pentru a cumpăra echipament moto, enduro, îmbrăcăminte outdoor și în stil western. Această misiune ne aduce o infinitate de posibilități într-o lume aflată în continuă schimbare.

În 2019, am deschis ușile noului nostru magazin moto în Otopeni. Trei ani mai târziu, suntem încă în creștere, dar am ajuns la peste 9000 de echipamente aflate în stoc, puse la dispoziția clienților noștri.

Magazin BBmoto Otopeni

Webshop: www.bbmoto.ro
Telefon: 0755 141 155
E-mail: otopeni@bbmoto.ro
Adresă: Strada Ferme D Nr. 2, vizavi cu Ana Aslan, Otopeni, Jud. IF
Web: www.bbmoto.ro/magazine/bbmoto-otopeni

Magazin BBmoto Gheorgheni
Telefon: 0745 153 295
E-mail: info@bbmoto.ro
Adresă: Strada Nicolae Bălcescu nr. 100, Gheorgheni, HR
Web: www.bbmoto.ro/magazine/bbmoto-gheorgheni
Publicat 12 Oct. 2022 Reactualizat 9 Nov. 2022 Expiră 11 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.