REPREZENTANT VANZARI JUDETUL BIHOR&SATU MARE

VALROM INDUSTRIE - 1 poziție
Oraș de lucru
Beius, Carei și alte 3
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Acest job ti se potriveste daca:
- Vanzarile sunt punctul tau forte
- Esti o persoana activa si iti place sa fii implicat in diverse proiecte de vanzare
- Iti place sa lucrezi intr-un mediu stabil, cu reguli clare
- Ai studii superioare (preferabil tehnice)
- Ai minim 3 ani experienta in vanzari sau in domeniul constructiilor si/sau instalatiilor
- Ai cunostinte de operare PC (MS Office)
- Ai permis de conducere categoria B si esti dispus pentru deplasari in judetele Bihor si Satu Mare

Descrierea jobului

Postul de Reprezentant de Vanzari presupune:
- Sa gestionezi portofoliului de clienti din judetul Bihor
- Sa identifici clienti noi si oportunitati de vanzare;
- Sa promovezi si sa vinzi produse si echipamente conform unui target lunar/trimestrial;
- Sa prezinti si sa discuti/negociezi ofertete comerciale;
- Sa te ocupi de administrarea vanzarii (rapoarte, contactari zilnice)
- Sa urmaresti livrarile de comenzi catre client si sa te asiguri de onorarea integrala a comenzilor

Ne dezvoltam in Romania si in intreaga Europa, gandim strategii si standarde de calitate!
De 20 de ani producem lucruri care asigura confortul si fac viata mai buna. In 20 de ani am devenit liderul producator din Romania pe piata de instalatii. Suntem bucurosi sa impartasim cei 20 de ani de experienta cu tine. Vrei sa faci parte din echipa noastra?
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 8 iun. 2022 Expiră 8 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos