REPREZENTANT VANZARI IT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- experienta in vanzari de solutii IT (hardware si soft);
- abilitati de comunicare, exprimare clara, concisa si coerenta;
- experienta in gestionarea proiectelor;
- cunostinte solide despre piata IT;
- spirit de echipa;
- creativitate, initiativa, spontaneitate, capacitate de analiza si sinteza;
- capacitate de a lucra cu termene limita;
- orientare catre rezultate;
- studii superioare, preferabil in domeniul IT;
- cunostinte de limba engleza, nivel avansat;
- carnet de conducere, categoria B.

Descrierea jobului

- implementarea strategiilor de vanzari si marketing specifice companiei;
- promovarea produselor si solutiilor aflate in portofoliul firmei;
- managementul conturilor alocate si cresterea volumului de vanzari/profit in aceste conturi;
- cresterea portofoliului de clienti;
- crearea si dezvoltarea de proiecte si solutii noi pentru clienti;
- aplicarea procedurilor interne referitoare la preluarea si confirmarea comenzilor, procesarea lor interna, solicitarea suportului, etc.

Se ofera:
- pachet complex (salariu fix, comision din vanzari, bonuri de masa, abonament servicii medicale);
- autoturism de serviciu, laptop, telefon mobil;
- bonusuri si premii in functie de rezultate;
- cursuri de specialitate;

Descrierea companiei

Integrator solutii IT
Publicat 13 oct. 2021 Reactualizat 10 nov. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos