Gratis

Reprezentant Vanzari ( instalatii interioare)

PIPELIFE ROMANIA

Candidatul Ideal

Ne cautam un/o coleg/a care sa se alature echipei noastre din departamentul Vanzari. Daca impartasesti cu noi valorile organizatiei noastre: respect, incredere, pasiune si creativitate si ai o experienta de minim 3 ani, te asteptam in echipa noastra!
Cerințe:
  • Experiență minimă de trei ani în domeniul de instalații
  • Cunoștințe tehnice privind sistemele de instalații;
  • Experiență în vânzări minim 3 ani
  • Disponibilitate de a lucra pe teren ( 80% din timp) pentru a acoperi zonele Bucuresti, Brasov, Constanta;
  • Diplomă studii medii sau universitare în instalații sau economie( reprezintă atuu studii superoare);
  • Abilitate puternică de afaceri și orientare către client;
  • Abilități avansate de prezentare și negociere ;
  • Abilitati de organizare și prioritizare;
  • Aptitudini operare PC;
  • Limba engleză la nivel conversațional;
  • Posesor permis auto cat B

Descrierea jobului

  • Prezentarea companiei și a produselor de instalații către părțile cheie interesate și punerea la dispoziție a consultanței, îndrumării și suportului tehnic;
  • Crearea de noi relații cu clienți și gestionarea procesului de vânzare pentru asigurarea dezvoltării planului de afaceri;
  • Atingerea obiectivelor de vânzare;
  • Analizarea pieței și tendințelor și sugerarea eventualelor măsuri de îmbunătățire;
  • Monitorizarea continuă a activităților concurenților;
  • Comunicarea cu managerul responsabil și raportare către acesta;

PipeLife este unul dintre liderii mondiali in productia de sisteme PP, PE si PVC, pentru distributia apei, canalizarii si gaz prezent in 27 de tari. Producem si comercializam o gama larga de sisteme de tevi de calitate.
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024