Publicat 17 Mai 2018 | Reactualizat 14 Iun 2018 | Expiră 17 Iun 2018

Reprezentant vanzari / incasari magazin

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Abilitati dezvoltate de comunicare interpersonala;
- Experienta anterioara in structuri care interactioneaza direct cu clientii;
- Foarte bune cunostinte de utilizare PC (MS Office, baze de date);
- Persoana adaptabila si cu un dezvoltat spirit de echipa;
- Rezistenta la stres si capacitate de reactie si gestionare a situatiilor de criza;
- Minim studii medii finalizate.

Descrierea jobului

- Promoveaza serviciile companiei in punctul de lucru RCS&RDS;
- Identifica nevoile clientilor si creste valorea per client prin prezentarea unei oferte diverse pe tipuri de servicii care sa raspunda - nevoilor clientilor;
- Incheie contracte cu clientii, in functie de cerintele acestora;
- Respecta standardele de calitate impuse de companie, in relatia cu clientii (atat clientii externi cat si clientii interni);
- Incaseaza contravaloarea tuturor serviciilor oferite de companie si solutioneaza problemele privind platile realizate de abonati;
- Intocmeste documentele fiscale corespunzatoarea (chitante, facturi) necesare incasarii contravalorii serviciilor.

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti operatori de servicii integrate de comunicatii din regiune, furnizand servicii sub brandul Digi in Romania, Ungaria, Spania si Italia. In prezent, compania este lider in Romania pe piata segmentului de servicii de televiziune prin cablu si satelit, sub brandul Digi TV, de servicii de internet, sub brandul Digi Net, dar si un furnizor alternativ de servicii de telefonie fixa, Digi Tel si telefonie mobila, Digi Mobil, care este in continua crestere si dezvoltare. Compania detine singura televiziune de stiri din Romania in format full HD, Digi24 HD, cu 8 statii regionale, 4 canale de sport, Digi Sport 1, 2, 3 si 4, un canal de filme Pay-TV, Digi Film, 3 programe de documentare, Digi World, Digi Life si Digi Animal World, un canal de muzica, Utv, 5 posturi de radio: DIGI FM, Pro FM, INFO PRO, MUSIC FM si DANCE FM.

Expirat
Reprezentant vanzari / incasari magazin  -  RCS & RDS