de ani Fără Frică...

Publicat 16 Mar 2019 | Expiră 16 Apr 2019

Reprezentant vanzari in supermarket de pescuit

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- bune abilitati de comunicare, negociere si organizare;
- cunostinte in domeniul pescuitului si buna cunoastere a articolelor de pescuit;
- cunostinte operare PC;

Descrierea jobului

Sunt 2 posturi disponibile.

Pentru postul de MAGAZIN:
- interactiune cu clientii din magazin;
- prezentarea, promovarea si vanzarea articolelor de pescuit;
- furnizarea informatiilor despre produsele disponibile, stocuri, caracteristici;

Pentru postul de ONLINE:
- procesarea comenzilor online, folosind aplicatia de e-commerce;
- administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;

MarelePescar se afla in topul celor mai importanti retaileri de articole pentru pescuit si outdoor din Romania.

Magazinul este situat foarte aproape de centrul Bucurestiului si redefineste ideea pe care oamenii o au despre magazinele de pescuit, fiind intr-o cladire premium pentru spatii comerciale si birouri.

Expirat
Reprezentant vanzari in supermarket de pescuit  -  MarelePescar.ro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles