Reprezentant vanzari IKA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Domiciliat in Craiova
  • Abilități de planificare, organizare
  • Orientare către rezultate
  • Capacitate de bună comunicare
  • Onestitate, seriozitate, perseverență și capacitate mare de muncă
  • Încredere în sine
  • Gândire pozitivă​
  • Minim studii medii (diplomă dе bacalaureat);
  • Permis dе conducere categoria B, minim 1 an vechime.

Descrierea jobului

  • Să asigure o aranjare corespunzătoare a produselor pe raft conform standardelor de mercantizare și în concordanță cu tipul de magazin.
  • Să îndeplinească planul de vânzări.
  • Să plaseze materialele promoționale conform recomandărilor.
  • Să implementeze strategia de comunicare la nivelul punctului de vânzare prin intermediul suportului media recomandat.
  • Să implementeze planul lunar în concordanță cu prioritățile companiei.
  • Să țină la zi informațiile despre clienți, inclusiv rapoartele vizitelor.
  • Monitorizarea produselor și a prețurilor.

Avantaje
  • Program de lucru full time;
  • Salariu fix, tichete de masă și bonusuri în funcție de performanță;
  • Mediu de lucru profesionist, la o firmă multinațională;
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică;
  • Posibilități reale de promovare.

Hell Energy Drink este un personaj tânăr şi de succes al categoriei băuturilor energizante cu un trecut ce de-abia depăşeşte două decenii şi care se dezvoltă dinamic, este unul din mărcile FMCG care se dezvoltă cel mai rapid din lume, lucru dovedit şi de succesul său rapid, cât şi de piaţa sa de export ce se extinde în mod exploziv.

Publicat 12 oct. 2021 Reactualizat 11 nov. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos