Gratis

Reprezentant Vanzari IKA (Sector 1 Bucuresti, Ilfov)

SC HELL ENERGY SRL

Candidatul Ideal

  • Minim studii medii ( diplomă de bacalaureat ), studii superioare reprezintă avantaj
  • Onestitate, seriozitate, perseverență și capacitate mare de muncă
  • Permis de conducere categoria B
  • Experiență profesională pe o poziție similară și în domeniul FMCG, constituie avantaj

Descrierea jobului

  • Planifică, organizează şi efectuează activităţile de valorificare a produselor şi serviciilor societăţii prin utilizarea platformei electronice MOBISOL (raportare în program a plasărilor secundare, decont de cheltuieli, orice alte informații legate de activitatea lor zilnică)
  • Efectuarea de vizite în magazinele-client KA
  • Realizarea targetului lunar și anual (vizite și plasări secundare) conform obiectivelor stabilite de companie
  • Account management-menținerea relației cu persoanele de decizie locale
  • Disponibilitate produse marca Hell Energy conform matricei de listare cont/cluster
  • Comunicarea oricărui fel de problemă sau oportunitate sesizată în magazine (pierdere spaţiu de expunere, posibilitate de introducere de produse noi, modificare preţuri)
  • Efectuarea de raportări referitoare la spaţii de expunere şi concurenţă
  • Mercantizarea spatiului cald și rece alocat produselor marca Hell Energy
  • Implementarea planului promotional lunar
  • Influențarea comenzilor
  • Identificarea și fructificarea oportunităților de creștere a performanței rutei
  • Zona de activitate: orașul București ( sectorul 1 ) și județul Ilfov

Avantaje:
  • Program de lucru flexibil
  • Salariu fix, tichete de masă, prime cadou, tichete vacanță și bonusuri în funcție de performanță
  • Autoturism de serviciu, telefon, laptop
  • Mediu de lucru profesionist, companie multinațională;
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică

Hell Energy Drink este un personaj tânăr şi de succes al categoriei băuturilor energizante cu un trecut ce de-abia depăşeşte două decenii şi care se dezvoltă dinamic, este unul din mărcile FMCG care se dezvoltă cel mai rapid din lume, lucru dovedit şi de succesul său rapid, cât şi de piaţa sa de export ce se extinde în mod exploziv.

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 14 Mai 2024