Gratis

REPREZENTANT COMERCIAL KA

SC BOROMIR IND SRL RM.VALCEA

Candidatul Ideal

  • studii superioare
  • disponibilitate de a calatori
  • aptitudini de coordonare
  • permis de conducere
  • cunostinte limba maghiara

Descrierea jobului

  • urmareste realizarea planului de vanzari,
  • asigura existenta stocului de marfuri in retelele alocate;
  • actualizeaza permanent informatiile despre piata si concurenta
  • organizeaza activitatea echipei din subordine;
  • supervizeaza si coordoneaza activitatea mercantizorilor
Beneficii:
  • salariu atractiv ( bonus vanzari + bonus performanta)
  • indemnizatie mobilitate
  • asigurare privata de sanatate
  • masina de serviciu
  • telefon
  • laptop

SC BOROMIR IND SRL - leader pe piata nationala in vazarea produselor de morarit, panificatie si patiserie.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024