Gratis

Reprezentant Vanzari - Ialomita - Calarasi

SC ANTIBIOTICE SA

Candidatul Ideal

Redăm mai jos cerințele postului:
  • Absolvent studii superioare, cu licenţă, avantaj specializări Medicină/ Farmacie sau domenii conexe
  • Experienţă în domeniul vănzării produselor farmaceutice de minim 2 ani
  • Abilităţi de comunicare, negociere, de prezentare şi de lucru în echipă, orientare către client şi către rezultate, iniţiativă, disponibilitate de deplasare în teren
  • Posesor permis de conducere categoria B;
  • Cunoştinţe de operare PC (MS Office, Internet).

Descrierea jobului

Detaliem principalele responsabilități:
  • Reаlizareа obiectivеlor stabilite pentru vanzarea către segmentelе de clienți specifici а produsеlor specificate din portofoliul Antibioticе si produselor in promovarea, în zona alocată;
  • Realizarea promovării ofertelor și vânzarea produselor cuprinse în ofertele comerciale lansate de distribuitori pe portofoliul Antibiotice
  • Participarea la campaniile promoționale stabilite prin politica de promovare
  • Stаbilirеа și menținerea de bune relații cu clienții, informarea periodică a acestora asupra noilor produse sau oferte comerciale;
  • Prospectarea pieţei din zona alocată, transmiterea periodica a rapoartelor specifice.

Oferta noastră include următoarele avantaje și beneficii motivaționale:
  • Salariul atractiv și tichete de masa
  • Prime sărbători legale (Paște, Crăciun)
  • Bonusare trimestrială conform Sistemului motivațional
  • Acces gratuit la Biblioteca Bookster
  • Zile suplimentare de Concediu de odihnă
  • Acces gratuit la platforma E-learning(cursuri de dezvoltare profesională și personală)
  • Accesare suplimente alimentare din portofoliul companiei (conform procedurii interne)
  • Mașină de serviciu, laptop, telefon de serviciu

Descrierea companiei

Viziunea și misiunea Antibiotice S.A.
Ne punem întotdeaunaforța și cunoașterea în slujba celor care au nevoie de sprijinul nostru. Facem medicamentele valoroase mai accesibile, ca mijloc de îngrijire a sănătății pentru pacienți, medici și farmaciști.
Pretuim eficiența și spiritul de cooperare, care ne permit să fim orientați către nevoile mereu în schimbare ale clienților și consumatorilor noștri.
Daca esti o persoană orientată spre rezultate și dornică să activezi într-o companie farmaceutică de top, această oportunitate poate fi ceea ce cauți.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024