Reprezentant vânzări FMCG

Crosswork - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Clientul nostru, o companie multinațională bine cunoscută pe piața băuturilor alcoolice, caută #Reprezentanți de Vânzări pentru Botoșani, Cluj, Brașov (Făgăraș), Giurgiu, Craiova.

Candidatul ideal
  • Experiența în vânzări FMCG reprezintă un avantaj;
  • Cunoştinţe de bază de mercantizare;
  • Permis auto, categoria B;
  • Bune abilitati de comunicare, negociere, solutionare de probleme, organizare, planificare; Integritate, independenta si incredere in sine;
  • Cunoştinţe de operare PC (reprezinta un avantaj);
  • Studii medii/superioare finalizate.

Descrierea jobului

- Administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți pe aria alocată;
- Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei; - Menținerea permanentă a legăturii cu clienții existenți pentru fidelizarea acestora;
- Asigurarea condițiilor optime de vânzare (poziționare, vizibilitate, accesibilitate);
- Asigurarea existenței standardului de mercantizare în magazine, monitorizarea acestora, efectuarea de comenzi, întocmirea rapoartelor;
- Rezolvarea problemelor și gestionarea cerințelor clienților la nivel de magazin.

Crosswork este o companie de recrutare la nivel național, cu birouri în București și Iași, ce oferă servicii atât de recrutare cât și de muncă temporară și administrare de personal

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos