Publicat 06 Ian 2019 | Reactualizat 07 Ian 2019 | Expiră 06 Feb 2019

Reprezentant Vanzari - Enel Energie

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte agent vanzari:
- Disponibilitate pentru un post cu activitate preponderenta de teren
- Studii minime liceale finalizate;
- Abilitati excelente de vanzare, de negociere si planificare;

Descrierea jobului

Descriere generala a fisei postului agent vanzari:
- Promoveaza produsele ENEL ROMANIA;
- Viziteaza direct la domiciliu;
- Identifica potentialii clienti;
- Negociaza si finalizeaza procesul de incheiere contracte furnizare.

Beneficii:
- Praguri salariale fixe + grile de comisionare progresive ce ajung la 5000 lei.
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Program de lucru 8 ore pe zi, de luni pana vineri;

Enel este o companie energetică multinațională, jucând un rol important pe piața de electricitate și gaze naturale din lume, concentrându-se în special în Europa și America latină. Grupul Enel activează în peste 30 de țări de pe patru continente, are o capacitate instalată netă de circa 89 GW, generează electricitate și gaz printr-o rețea ce acoperă circa 1,9 milioane km. Cu cei 61 de milioane de consumatori în toată lumea, Enel deține cea mai mare bază de clienți comparativ cu societățile europene din acest sector și este printre cele mai mari companii de electricitate de pe continent în ceea ce privește capacitatea instalată și EBITDA raportat.

Expirat
Reprezentant Vanzari - Enel Energie  -  retenerg