Publicat 22 Ian 2013 | Reactualizat 22 Feb 2013 | Expiră 23 Feb 2013

Reprezentant vanzari directe rao

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:
RAO DIRECT caută persoane dinamice, cu dorinţa de afirmare, în vederea colaborării în sistemul de vânzări directe.

CANDIDATUL IDEAL
Eşti la începutul carierei? Eşti angajat şi doreşti să îţi foloseşti timpul liber într-un mod util şi plăcut? Alătură-te echipei RAO DIRECT! Ca Reprezentant RAO DIRECT ai oportunitatea unor câştiguri nelimitate şi sansa de a fi primul care să citească best-seller-urile RAO.

Descrierea jobului

CONDIŢII
• vârsta minimă 18 ani
• elevi/eleve, studenţi/studente, casnici/casnice, salariaţi/salariate, orice persoană care doreşte un venit suplimentar
• persoană sociabilă, comunicativă
• seriozitate, corectitudine, punctualitate
• spirit ntreprinzător
• experienţa în vânzări directe (Avon, Oriflame, Zepter, Amway, Herbalife etc.) constituie un avantaj
AVANTAJE
• înscriere gratuită, fără garanţii materiale
• câștiguri nelimitate
• discount din vânzări între 15- 30%, funcţie de nivelul de performanţă
• bonusuri şi alte beneficii lunare
• cea mai largă ofertă de carte de succes comercial din Romania, produsă de editura RAO
• produse cu success garantat, best-seller-uri mondiale, autori cu milioane de exemplare vandute: Dan Brown, John Grisham, Stephanie Meyer, Tom Clancy, Gabriel Garcia Marquez etc.
• livrarea cărţilor la domiciliu sau la punctele stabilite
• acces la toate titlurile RAO la preţuri speciale, numai pentru tine
• suportul continuu al echipei de vânzări RAO şi hotline dedicat reprezentanţilor RAO DIRECT
• training gratuit
• suport continuu din partea coordonatorului RAO DIRECT
• program de lucru flexibil – îți stabilești singur orele de lucru
• posibilităţi de promovare şi afirmare – îți dezvolţi propria echipă de Reprezentanţi şi poţi deveni Coordonator în scurt timp
• poţi atrage prietenii în discuţii legate de cărţile preferate şi astfel vei avea mai multi potenţiali clienţi
• îţi dezvolţi pasiunea pentru lectură şi obţii cştiguri importante

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
CE TREBUIE SĂ FACI
• prezentarea Catalogului RAO DIRECT unui cerc ct mai mare de persoane cunoscute (rude, prieteni, vecini, colegi, reţele de socializare etc.)
• colectarea de comenzi şi distribuirea acestora
• încasarea contravalorii comenzilor
• plata facturii în maxim 20 zile

Descrierea companiei

DESCRIEREA COMPANIEI:
Parte a Grupului Editorial RAO, RAO DIRECT este primul distribuitor de carte
printr-un sistem de vânzări directe din Romania.

Fondat în 1993, Grupul Editorial RAO este orientat în principal spre publicarea de traduceri din limbi straine. De mulţi ani, RAO se menţine în topul celor mai bine cotate edituri din România.

RAO publică deopotrivă ficţiune şi nonficţiune, în serii de autor sau în serii tematice, atât pentru adulţi, cât şi pentru copii şi tineri, deţinînd un portofoliu activ de cîteva mii de titluri, cele mai multe dintre ele best-seller-uri mondiale, validate de piaţa românească.

Expirat

Reprezentant vanzari directe rao  -  RAO Distributie

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles