Publicat 23 Iul 2006 | Reactualizat 20 Aug 2006 | Expiră 23 Aug 2006

Reprezentant vanzari / Coordonator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana cu abilitati de comunicare, perseverenta, responsabila.

Nu sunt necesare studii speciale.
Nu este nevoie de timp suplimentar, puteti avea oricate alte joburi.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- gasirea potentialilor clienti
- promovarea produselor firmei
- distribuirea produselor comandate
- plata facturii in termen de 20 de zile de la primirea produselor

Avantaje:
- castig de 25% - 35% din valoarea comenzilor
- castig de pana la 25% din comenzile echipei (in caul in care va creati propria retea de distributie)
- posibilitatea de promovare
- posibilitatea crearii propriei afaceri (propria retea de distributie) ce va poate aduce castiguri inimaginabile
- avantajul de a patrunde in sistem inca de la inceput si de a putea avansa foarte usor
- nu necesita timp suplimentar sau studii
- puteti avea orice alt job, si oricate job-uri
- beneficiati de consiliere din partea persoanelor specializate

Oferim 2 tipuri de colaborari:
1. colaborarea cu inscirerea dumneavoastra: faceti singur comanda, platiti singur factura, beneficiati de toate avantajele de mai sus
2. colaborare fara inscrierea dumneavoastra, cu un alt reprezentant (valabil si pentru persoanele ce au sub 18 ani): reprezentantul va aduce produsele, el plateste factura, va ajuta in orice problema, beneficiati de toate avantajele de mai sus

Firma tanara ce se ocupa cu comercializarea produselor cosmetice.

Nu ai nimic de pierdut, merita sa incerci! Te asteptam in randurile noastre!

Expirat
Reprezentant vanzari / Coordonator  -  ESSENCE Bucuresti

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles