Gratis

Reprezentant vanzari/Consultant vanzari magazin - Timisoara

Sport Guru SA
3 poziții

Candidatul Ideal

- sa aiba o atitudine pozitiva si sa fie deschis provocarilor
- sa indrageasca sportul si sa il practice (chiar si la nivel de amator)
- sa detina bune abilitati de comunicare verbala
- sa fie familiarizat cu utilizarea calculatorului
- experienta in retailul de articole sportive reprezinta un avantaj
- sa fie altfel :)

Beneficii
  • tichete de masa
  • program flexibil
  • discount personalizat pentru produsele comercializate de companie
* Daca esti sportiv profesionist insa ti-e teama ca programul nu iti permite sa faci parte din echipa noastra, te incurajam sa aplici. Nu ai fi singurul in situatia aceasta si impreuna putem gasi o solutie.

Descrierea jobului

- sa ofere suport si consiliere pre-vanzare si post-vanzare
- sa receptioneze produsele in gestiunea magazinului si sa le expuna la raft
- sa actualizeze constat preturile conform diverselor campanii
- sa contribuie activ la dezvoltarea si imbunatatirea fluxurilor de vanzare
- sa participe la inventarele periodice
- sa aiba idei si sa fie creativ
- sa se simta bine cu noi si sa practice cu noi diverse sporturi :)

Descrierea companiei

Descriere
SportGuru.ro este cel mai mare retailer de articole sportive specializate din Romania, comercializand echipament apartinand unor branduri de renume in domeniu ca : Ghost, Cube, Scott, Sidi, Garmin, Mizuno, Asics, Hoka, Nike, Adidas, Compressport, Everlast, Salewa, Garmont, Dynafit, Nordica, Fischer, Suunto, etc
O parte semnificativa a produselor sunt disponibile in magazinele noastre cu suprafete cuprinse intre 700 si 250 de metri patrati de pe Bulevardul Unirii, Plaza Romania sau Bulevardul Pipera din Bucuresti, in magazinul din Cluj-Napoca de 400 de mp, dar si in magazinul din Brasov de 600mp. Curand deschidem si in Timisoara - Iulius Town spatiu comercial, cu aceasta ocazie va invitam sa ne fiti alaturi intr-o noua calatorie. Pe langa gama larga de produse si preturile exceptionale clientii pot beneficia si de sfaturile specializate ale consilierilor nostri de vanzari, facand astfel tot posibilul ca experienta cumparaturilor de la SportGuru.ro sa fie una cat mai facila si placuta. "Nu se poate" este un termen care nu exista in dictionarul nostru si caruia nici nu dorim sa ii facem loc :)

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024