Reprezentant Vanzari Business - Orange Romania Communication

S.C. 4U TELECOMMUNICATION SRL

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara in vanzari B2B reprezinta un avantaj.
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere.
  • Capacitatea de a lucra eficient atat individual, cat si in echipa.
  • Orientare catre client si atentie la detalii.
  • Seriozitate si perseverenta in activitatea zilnica.

Descrierea jobului

Responsabilitati :
  • Identificarea si contactarea potentialilor clienti din segmentul business.
  • Prezentarea si promovarea serviciilor si produselor Orange Romania Communication.
  • Elaborarea si negocierea ofertelor personalizate in functie de nevoile clientilor.
  • Urmarirea si mentinerea relatiilor cu clientii existenti pentru a asigura satisfactia acestora.
  • Participarea activa la atingerea obiectivelor de vanzari stabilite de companie.
Beneficii :
  • Program de lucru de luni pana vineri / 8.30 - 17.00 ( pauza de prinz inclusa);
  • Oportunitatea de a lucra intr-o companie de top din industria de telecomunicatii;
  • Traininguri si programe de dezvoltare profesionala;
  • Bonuri de masa;
  • Pachet salarial motivant si bonusuri in functie de performanta;
  • Mediu de lucru dinamic si provocator;

Orange Romania Communication cauta un Reprezentant Vanzari Business dedicat si pasionat pentru a se alatura echipei noastre dinamice. Daca esti o persoana ambitioasa, orientata catre rezultate si iti place sa lucrezi intr-un mediu competitiv, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.
Daca esti pregatit sa-ti dezvolti cariera intr-un mediu competitiv si dinamic, trimite-ne CV-ul tau si hai sa construim impreuna viitorul comunicatiilor Orange Romania!

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 4 Mai 2024