Gratis

Reprezentant Vanzari B2B

mateco

Candidatul Ideal

Esti in căutarea unei provocări în domeniul vânzărilor și al echipamentelor tehnologice?
Ai găsit locul potrivit! Suntem în căutarea unui coleg care sa se alatature echipei noastre și credem că ai putea fi tu!
La noi, fiecare zi este o oportunitate de a face ceva extraordinar. Nu ne oprim doar la închirierea echipamentelor pentru acces și lucru la înălțime, ci ne străduim să ridicăm lucrurile la un nivel superior!

Ceea ce căutăm la tine:
  • Abilități de negociere remarcabile și determinare în atingerea obiectivelor.
  • Rigurozitate, inițiativă și pasiune pentru vânzări și tehnologie.
  • Plăcerea lucrului cu oamenii și dorința de a obține succes profesional.
  • Experiență în domenii adiacente construcțiilor sau auto.
  • Cunoștințe tehnice de bază, deoarece echipamentele noastre de închiriat sunt de ultimă generație.
  • Cunoștințe de limba engleză la un nivel mediu-avansat.

Descrierea jobului

Îți imaginezi cum arată o zi de lucru alături de noi?
  • Planifici strategia de vânzare pentru regiunea ta, concentrându-te pe clienții cu cel mai mare potențial.
  • Explorezi continuu piața și promovezi poziționarea companiei, identificând mereu noi oportunități de afaceri și canale de distribuție.
  • Îți prezintă serviciile noastre adaptate la nevoile specifice ale clienților.
  • Colaborezi intern pentru a întocmi oferte comerciale și pentru a negocia condițiile contractuale cu încredere și integritate.
  • Urmezi îndeaproape derularea contractelor și încasezi facturile lunar.
  • Analizezi piața, concurența și satisfacția clienților, propunând acțiuni pentru creșterea cotei de piață.
  • Construiești și menții parteneriate durabile, atât la nivel extern (cu clienți, autorități, parteneri) cât și intern (în cadrul echipei mateco).

Iată ce îți punem la dispoziție:
  • Bucură-te de tichete de masă în valoare de 40 RON/zi lucrătoare, pentru a savura fiecare zi din plin.
  • Pregătește-te să cucerești drumurile cu mașina de serviciu pusă la dispoziție.
  • Îți oferim un comision tentant, să te motivezi și să strălucești în fiecare zi.
  • Ai ocazia să te remarci prin orele suplimentare, plătite cu un bonus de 75% din salariu, recompensându-ți efortul în mod just.
  • Relaxare garantată cu un concediu de odihnă de 21 zile/an, plus o zi liberă cu prilejul zilei tale de naștere.
  • La fel de important, îți asigurăm o protecție de încredere cu asigurare medicală privată, disponibilă după doar 12 luni de loialitate în cadrul companiei.
  • Crește-ți abilitățile și aspirațiile cu acces nelimitat la programe de instruire și dezvoltare profesională. Astfel, vei atinge mereu noi culmi în cariera ta!

mateco este un concern internațional cu peste 50 de ani de experientă, cu o rețea extinsă în 15 țări din Europa și America Latină. Oferim soluții complete de închiriere, având o flotă modernă de 40.000+ de unități disponibile în peste 160 de locații din lume.

Astazi suntem lideri ai pieței specifice B2B din Romania și cel mai bun partener de închiriere, preferat de clientii nostri din Europa de Est..

Cultura mateco are la baza integritatea, susținerea clientului, îmbunătățirea continuă, inovația și sustenabilitatea. Acestea sunt valorile în care credem si totodată, ele reprezintă angajamentul mateco față de clienții și angajații nostri, susținând impreună economia circulară și reducând impactul asupra mediului înconjurător.

mateco ‘your better way up’!

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024