Publicat 22 Nov 2019 | Reactualizat 22 Dec 2019 | Expiră 23 Dec 2019

Reprezentant vanzari B2B

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce te califică să faci parte din proiectul Blitz VIP?
- Experiența minim 1 an în vânzări și promovare produse/servicii;
- Bune abilități de prospectare și atragere de noi parteneri;
- Experiență anterioară de a lucra cu obiective de vânzări
- Excelente abilități de comunicare;
- Capacitatea de a dezvolta și menține relații cu clienții pe termen lung;
- Deținerea permisului categoria B.

Descrierea jobului

Ce vei face in echipa noastră?
- Identifici și contactezi zilnic telefonic potentialii clienți B2B conform target-ului;
- Stabilești zilnic întâlniri către potențialii clienți ​conform target-ului;
- Semnezi contractele cu partenerii;
- Dezvolți și menții relațiile cu partenerii proiectului;
- Ești la curent cu evoluția pieței și împreună cu partenerii Blitz VIP identificați cele mai bune soluții;
- Urmarești implementarea soluțiilor agreate și colectezi feedback-uri;
- Iți dezvolți un networking de calitate, prin participarea la diferite intâlniri cu oameni de business.

Ce îți oferim?
- Salarizare motivantă corelată cu rezultatele muncii tale;
- O echipă pasionată, dinamică și orientată către rezultate;
- Training-uri de dezvoltare pe tot parcursul tău în companie;
- Pachete de beneficii pentru angajați sănătoși, fericiți și fideli.

Proiectul este materializat printr-un card cu un caracater exclusivist.

Aproximativ 35.000 de persoane , beneficiază de un set de avantaje care le oferă posibilitatea de a-și achiziționa servicii și produse cu discounturi considerabile, de până la 100%.

Blitz 2 Business 4 Employees este un proiect dedicat companiilor mari din Cluj si Oradea care înțeleg importanța motivării și fidelizării angajaților. Aceste companii optează pentru oferirea cardului Blitz VIP, angajaților.

Blitz VIP însumează un pachet personalizat de avantaje, fiind singurul instrument de intrare în comunitatea exclusivistă Blitz VIP, în care membrii acestei comunități beneficiază de informație, de networking de calitate și de discounturi considerabile de până la 100%, la peste 500 de companii din Cluj-Napoca si Oradea.

#marketing #vanari #sales #agentvanzari #business #salesreprezentatives

Expirat
Reprezentant vanzari B2B  -  SC. BLITZ NETWORK. SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles