Publicat 02 Apr 2021 | Reactualizat 30 Apr 2021 | Expiră 03 Mai 2021

Reprezentant vanzari articole casa

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunoștințe cerute:
- Studii primare
- Cunostinte in vanzari
- Operare PC

Competențe:
- Orientat spre rezultate, spre acțiune, proactiv
- Adaptabilitate și capacitate de învațare
- Flexibil, analitic, deschis, doritor să învețe, adaptabil
- Capabil să lucreze în echipă
- Conștiinciozitate, punctualitate, rigurozitate, atenție la detalii
- Abilități de rezolvare a problemelor și luarea rapidă a deciziilor

Descrierea jobului

Cautam persoane dinamice, capabile de implicare in munca lor si dornice sa activeze intr-un mediu de lucru profesionist, orientat pe dezvoltarea continua a celor care intra in echipa noastra. Pentru noi, serviciile si solutiile aduse clientilor sunt cea mai buna carte de vizita si cea mai mare responsabilitate.

Responsabilitati:

- Promovarea produselor companiei,
- Planificarea și urmarirea activității de vizitare a clienților, discuții cu acesția pentru identificarea corectă și completă a necesităților lor;
- Prospectarea zonei alocate pentru dezvoltarea bazei de date de clienti potențiali;
- Dezvoltarea portofoliului de clienți activi prin vânzarea către clienți noi;
- Mentinerea relatiilor cu clientii si gestionarea acestora;
- Intocmirea si transmiterea de rapoarte periodice si a oricaror situatii solicitate.

Lenjerel s-a născut din nevoia unui somn liniștit, în lenjerii de pat confortabile și aspectuoase. Împărtășim toate descoperirile noastre, astfel încât să puteți dormi în așternuturi de cinci stele fără să plătiți prețuri astronomice. Dorim să ajutam clientul astfel încât să facă alegerea cea mai buna, pentru dormitorul său, și în final să fie total mulțumit.

MISIUNEA NOASTRA

Ne propunem să aducem pe piață modele noi de lenjerii de calitate superioara pentru patul tău, confecționate din materiale naturale precum bumbacul finet, sau bumbacul satinat. Produsele noastre combina elementele unui somn relaxant și un dormitor aspectuos, la un preț avantajos.

Expirat
Reprezentant vanzari articole casa  -  Ciurla Store S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles