REPREZENTANT VANZARI ALBA SI HUNEDOARA

Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Descrierea jobului

NCH ROMANIA, parte a NCH CORPORATION, este o companie internationala cu traditie in producerea unei game variate de solutii chimice si biologice si in oferirea de servicii de epurare a apelor uzate (sisteme de canalizari, statii de epurare, fose, separatoare), echipamente si programe de spalare a pieselor, produse de mentenanta. In Romania compania activeaza din 1994 si se adreseaza clientilor din toate sectoarele industriale. In continua dezvoltare, compania ofera un post de

Responsabilitati:
- promovarea si vanzarea de servicii si produse chimice pentru mentenanta industriala si institutionala, clientilor alocati sau clientilor potentiali;
- semnare de contracte noi, renegociere de contracte preexistente cu clientii;
- realizarea obiectivelor de vanzari si atingerea targetului;
- intocmirea de oferte pentru serviciile si produselor;
- colaborarea cu managerul de vanzari si coordonatorului de programe si servicii in vederea gasirii solutiilor optime adaptate nevoilor clientului;
- administrarea eficienta a portofoliului de clienti si solutionarea eficienta a solicitarilor acestora.

Candidatul ideal:
- Poseda autoturism propriu si are disponibilitatea de a-l folosi in activitatea zilnica;
- Poseda carnet de conducere valid;
- Experienta de cel putin 3 ani in vanzari directe, constituie un avantaj;
- Disponibilitate pentru deplasari zilnice in teritoriul desemnat;
- Are cunostinte de PC la nivel mediu;
- Are cunostinte de limba engleza cel putin de nivel mediu;
- Persoana sociabila cu abilitati de comunicare;
- Este organizat, serios si deschis pentru rezolvarea problemelor clientilor.

Oferim:
- Pachet compensatoriu (parte fixa si comision);
- Training de vanzari si produse;
- Pregatire permanenta in teritoriu;
- IPad.

Sunt invitati sa aplice toti cei care doresc acest post si au domiciliul in una din zonele de lucru mentionate mai sus.

Descrierea companiei

www.nch.com/Romania
www.ncheurope.com/ro

Datele personale pe care ni le furnizaţi în formularul de candidaturǎ la job şi ca parte din procesul de recrutare vor fi reţinute şi procesate doar pentru scopul selecţiei de personal în NCH şi corelat cu orice angajare, contract sau plasament ulterioare, în afara cazului când ne indicaţi altfel. Datele dumneavoastrǎ vor fi pǎstrate doar timp de maximum 12 luni, dupǎ care vor fi distruse, în cazul în care dumneavoastrǎ nu ne solicitaţi sǎ le distrugem mai devreme. Dacǎ veţi obţine jobul datele personale colectate pe parcursul procedurii de recrutare vor fi transferate în fişierul de resurse umane care vǎ va fi alocat (electronic şi printat), unde vor fi pǎstrate pe durata angajǎrii dumneavoastrǎ.

Prin transmiterea datelor dumneavoastră personale şi prin candidatura la job:
1. declaraţi cǎ aţi citit, înţeles şi acceptat Declarația de confidențialitate NCH privind datele cu caracter personal, care se poate accesa la: https://www.nch.com/Privacy-Policy
2. declaraţi cǎ informaţiile pe care le-aţi furnizat în curriculum vitae / cererea de angajare sunt complete şi adevǎrate dupǎ cunoştinţa dumneavoastră şi înţelegeţi cǎ omisiunile deliberate şi declaraţiile incorecte pot duce la respingerea cererii;
3. ne daţi consimţǎmântul sǎ procesǎm informaţiile conţinute în curriculum vitae /cererea de angajare şi orice alte date ne furnizaţi separat, în maniera şi în mǎsura descrise; şi
4. autorizaţi NCH sǎ verifice sau sǎ fie verificate în numele NCH toate declaraţiile conţinute în documentele aferente candidaturii şi sǎ solicite orice referinţe de verificare necesare.

Publicat 1 iul. 2021 Expiră 31 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos