Publicat 08 Sep 2020 | Reactualizat 08 Oct 2020 | Expiră 09 Oct 2020

Reprezentant Vanzari / Agent Vanzari

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii in domeniul tehnic sau economic.
Cunostinte de operare PC ( Excel ).
Cunoasterea unui program de gestiune si facturare constituie un avantaj.
Permis de conducere categoria B.
Organizat, comunicativ si responsabil.

Descrierea jobului

Promovarea produselor proprii din sectorul industriei agricole si atragerea de noi clienti.
Preluarea, inregistrarea comenzilor, asigurare si urmarirea livrarii.
Monitorizare si dezvoltare permanenta a relatiei cu clientii.
Realizare unor rapoarte specifce dezvoltarii activitatii de vanzare.
Colaboreaza cu celelalte departamente pentru desfasurarea in bune conditii a activitatii.

Oferim:
Un loc de munca dinamic, plin de provocari cu posibilitati de avansare.
Susţinere dezvoltare ta profesional si personala prin traininguri permanente.
Salarizare fixa.
Prime lunare din vanzari si prime anuale.
Masina in interes de servici si telefon mobil.

Furnizam pachete complecte de servicii integrate in industria ansamblelor metalice mecano-sudate pentru societati din Romania, Franta si Germania ce activeaza in domeniile:
- productiei de masini sau echipamente din industria agricola;
- echipamente si instalatii zootehnice;
- constructiei de masini si utilaje industriale specializate;
- productia de ansamble si subansamble ce deservesc industria automotiva;
- productie de echipamente sau recipienti din inox.

Expirat
Reprezentant Vanzari / Agent Vanzari  -  Centrul Siderurgic Transilvania SRL MAGIC AGROJET SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles