Publicat 17 Feb 2017 | Expiră 20 Mar 2017

Reprezentant Vanzari - Orange Store

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni si 1 zi experiență în Telecomunicatii, Vanzari, Marketing

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL
- abilitati deosebite de comunicare, putere de convingere si negociere
- atitudine pozitiva,capacitate permanenta de a asimila informatii noi
- auto-motivat si cu spirit de echipa
- identificarea oportunitatilor de vanzare a serviciiilor si produselor companiei
- seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse
- experienta anterioara intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati ale postului:
• Promovarea si vanzarea produsele si serviciile Orange in magazinele proprii sau pe teren - in cadrul actiunilor organizate la nivelul departamentului de vanzari
• Informarea clientilor cu privire la produsele si serviciile din portofoliul Orange, precum si a noilor tehnologii, aplicatii existente pe piata
• Identificarea nevoilor clientului si propunerea celor mai bune solutii, realizand o vanzare consultativa
• Oferirea suportului pentru realizarea setarilor de telefoane, solutii de conectare la serviciul de date mobile, cu scopul de a maximiza utilizarea serviciilor de voce si de date
• Oferirea de sprijin pentru ceilalti membri ai echipei din Orange Store
• Gestionarea stocului de marfuri si participarea la inventarul marfa
• Incasarea pentru contravaloarea produselor si serviciilor Orange vandute (de numerar, tranzactii EPOS)

BENEFICII:
- salariul dorit.
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- bonusuri in functie de performanta
- mediu de lucru tanar si competitiv
- oportunitati reale de promovare in cadrul companiei
- suport continuu pentru cresterea profesionala cu o echipa entuziasta de tineri profesionisti

Descrierea companiei

Orange Store - magazin de telecomunicatii

Reprezentant Vanzari - Orange Store  -  atida invest srl

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă