Publicat 24 Mai 2019 | Expiră 24 Iun 2019

Reprezentant vânzări Business energie/gaz - PARTENER ENEL

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam colegi seriosi, dinamici, motivati si dornici sa reprezinte operatorul numarul unu in piata energiei electrice din Romania.

Cerinte:
- in mod ideal studii superioare;
- experienta in vanzari minim 2 ani;
- disponibilitate pentru deplasari in interiorul judetului in proportie de 90% din timp;
- cunostintele medii in domeniul furnizarii de energie electrica pot constitui avantaj;
- abilitati de comunicare, negociere, responsabilitate si corectitudine;
- orientare spre client si spre obtinerea rezultatelor, perseverenta;
- permis conducere categoria B obligatoriu.

Angajam in judetele Iasi, Bacau, Vaslui, Neamt, Botosani si Suceava.
*Sunt rugate sa aplice doar persoanele cu experienta necesara si care se incadreaza in cerintele mentionate.

Descrierea jobului

Misiunea ta alaturi de noi va fi sa:

- promovezi si sa vinzi produsele companiei Enel Energie S.A., respectiv a serviciilor de furnizare energie electrica si gaze naturale catre companiile mici si mijlocii;
- prospectezi piata si sa identifici oportunitati de obtinere intalniri si incheieri de contracte;
- mentii in permanenta legatura cu clientii ofertati pana la semnarea contractului;
- raportezi zilnic activitatea desfasurata catre managerul direct.

Iti vom oferi:

- training la inceputul colaborarii noastre si ori de cite ori va fi nevoie;
- contract de munca 8h/zi;
- salariu fix& bonusuri de performanta;
- masina pentru deplasare, telefon si laptop;
- sprijinul unei echipe tinere si dinamice alaturi de care poti obtine satisfactii profesionale si financiare imediate!

Puteti trimite cv. ul si pe adresa marioara.palade@bdgteam.ro.

Enel este o companie energetică multinațională, jucând un rol important pe piața de electricitate și gaze naturale din lume, concentrându-se în special în Europa și America latină. Grupul Enel activează în peste 30 de țări de pe patru continente, are o capacitate instalată netă de circa 89 GW, generează electricitate și gaz printr-o rețea ce acoperă circa 1,9 milioane km. Cu cei 61 de milioane de consumatori în toată lumea, Enel deține cea mai mare bază de clienți comparativ cu societățile europene din acest sector .
Prezentă pe piața din România încă din 2005, Enel este, în acest moment, cel mai mare investitor privat în domeniul energetic, cu operațiuni în sectorul distribuției si furnizării de electricitate, dar si al producției de energie electrică din surse regenerabile. Enel are peste 3.100 de angajați în România si oferă servicii unui număr de 2,7 milioane de clienți, acoperind aproape o treime din piața locală de distribuție. Enel continuă dezvoltarea unui program de investiții pentru îmbunătățirea calității serviciilor, modernizarea rețelei și implementarea pe plan local a standardelor de mediu ale grupului Enel.

Expirat
Reprezentant vânzări Business energie/gaz - PARTENER ENEL  -  BEST DIVISION GROUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles