Publicat 19 Feb 2020 | Expiră 21 Mar 2020

Reprezentant vânzări în agricultură

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experiență relevantă în domeniu vânzărilor
- abiltăți de comunicare, vânzare și negociere
- cunoștințe PC
- loialitate și confidențialitate

Descrierea jobului

- împlementează și promovează politica companiei pe zona arondată lui
- cunoaște situația centralizată pe fermieri/clienți/furnizori a tuturor contractelor întocmite
- răspunde de îndeplinirea obiectivelor de pe regiunea alocată
- are în vedere creșterea volumului de vânzări de inputuri ( semințe, pesticide, îngărășăminte) pentru agricultură și extinderea ariei de acoperire alocate

Expirat
Reprezentant vânzări în agricultură  -  SC ARDEALUL TRADING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles