Reprezentant Vânzări Agribusiness

Top Seeds srl - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal :
  • Experienta in vanzari in domeniul agribusiness minim 3 ani
  • Absolvent de studii superioare;
  • Carnet de conducere categoria B;
  • Abilitati de negociere, persuasiune si lucru in echipa;
  • Comunicare, entuziasm, abilitati de prezentare.

Descrierea jobului

  • Implementarea planului lunar de vanzari in concordanta cu prioritatile companiei;
  • Stabilirea unei relatii pe termen lung cu clientii si crearea unei imagini bune pentru companie;
  • Dezvoltarea de noi oportunitati de vanzare in cadrul zonei alocate;
  • Realizarea de vanzari astfel incat sa urmaresti atingerea obiectivului agreat;
  • Promovarea portofoliul de produse catre fermierii din aria de responsabilitate;
  • Asigurarea de suport in implementarea actiunilor de marketing (evenimente, loturi demonstrative, concursuri etc);
  • Intretinerea relatiilor comerciale cu clientii ai companiei;
  • Prospectarea zonei in vederea dezvoltarii;
  • Realizarea de rapoarte de activitate periodice.

Cu ce contribuim noi
  • Te sustinem in dezvoltarea profesionala;
  • Oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii in plina dezvoltare,
  • Posibilitatea de promovare;
  • Masina de serviciu, telefon;
  • Pachet salarial motivant, cu sistem de bonusare in functie de vanzarile realizate.

Companie 100% romaneasca ce activeaza in domeniul agribusiness inca din 2010, avand ca scop promovarea de solutii si tehnologii destinate tuturor fermierilor, fiind permanent alaturi de acestia cu produse moderne, performante si adaptate. Principalii parteneri sunt: Pioneer, Timac Agro, Euralis, KWS, Adama,Rompetrol .

Publicat 19 oct. 2021 Reactualizat 22 oct. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos