Publicat 18 Ian 2017 | Reactualizat 15 Feb 2017 | Expiră 19 Feb 2017

reprezentant tehnic

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

absolvent de inginerie, persoana serioasa, responsabila, activa, capabila sa-si organizeze echipa de lucru

Descrierea jobului

supraveghere regim chimic si conditionare a apei in cazanele de abur si intretinere regim chimic in turnurile de racire, sisteme inchise si epurare apa
efectuarea analizei apei (pH, conductivitate, duritate, alcalinitate, cloruri, sulfaţi, etc.);
alegerea tehnologiei de tratare a apei în funcţie de analiza apei;
dimensionarea instalaţiilor de: declorinare, dedurizare, osmoză inversă în funcţie de tehnologia aleasă;
întocmirea ofertei de preţ pentru instalaţiile tehnologice
vor intocmi documentatia tehnica beneficiind de training tehnic si suport permanent din partea partenerilor externi

Expert in mentenanta industriala, compania isi largeste aria de activitate cu o zona de productie. O echipa dinamica si profesionista propune clientilor sai solutii ingineresti creative si practice.
Divizia de tratare a apelor a unei companii cu traditie, ofera solutii integrate de mentenata industriala, de la produse de intretinere pana la solutii de tratare a apelor industriale, isi largeste aria de acoperie in Romania.
Sediul firmei este in localitatea Rasnov

Expirat
reprezentant tehnic  -  s.c. rora consing s.r.l.

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă