Publicat 10 Iul 2006 | Reactualizat 09 Aug 2006 | Expiră 10 Aug 2006

Reprezentant tehnic vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Atributii:
- mentinerea relatiilor cu clientii existenti si extinderea portofoliului de clienti in domeniul aplicatiilor de automatizari
- analiza si prelucrarea cererilor de oferta si trimiterea ofertelor catre clienti
- reprezentarea marcilor de prestigiu Bosch Rexroth si Schmidt Technology
- reprezentarea intereselor firmei in domeniul automatizarilor

Conditii:
- studii superioare tehnice, de preferat constructii de masini sau mecanica
- cunostinte bune de limba germana sau engleza.
- abilitati excelente de comunicare si relationare interpersonala
- disponibilitatea pentru deplasari
- carnet de conducere cat.B cu experienta

Oferta (bonusuri,beneficii):
- Posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala, cu capital german, ca persoana cheie in departamentul de vanzari
- Pachet salarial atractiv
- Masina si telefon de serviciu

Descrierea companiei

Construim pe succes si
atingem impreuna tinte

Suntem o companie internationala furnizoare pentru industria automobilelor.

Cu 2.000 de angajati si diverse domenii de activitate, datorita structurii organizatorice, suntem o companie flexibila si orientata spre piata.

De decenii, calitatea inalta, orientarea clara spre clienti si inovarea permanenta sunt valorile firmei noastre.

In domeniul automatizarilor promovam in Romania produsele liderilor mondiali Bosch Rexroth (tehnica asamblarii) si Schmidt Technology (sisteme de presa).

Expirat
Reprezentant tehnic vanzari  -  SC ECKERLE ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles