Reprezentant tehnic&vanzari cu atributii de gestiune&livrare

Tem Lex Consulting S.R.L.

Candidatul Ideal

- Studii finalizate, de preferință în domeniul tehnic;
- Persoană cu experiență în vânzarea produselor/serviciilor de natură tehnică (echipamente, produse industriale);
- Persoană dinamică, ambițioasă, pragmatică, orientată pe rezultate, dar și către oameni;
- Experiență de minim 2 ani pe poziții de management în vânzări;
- Cunoștințe de operare PC: Word, Excel
- Permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Contribuie la elaborarea, împreună cu managementul firmei, a strategiei pentru dezvoltarea vânzărilor zonale
- Realizarea obiectivelor de vânzări pe clienții din zona alocată;
- Identificarea de noi clienți la nivel zonal și negocierea condițiilor de colaborare cu aceștia, cu scopul dezvoltării unor parteneriat durabile;
- Identificarea oportunităților de extindere a business-ului atât pe partea de echipamente, cât și pe partea de consumabile;
- Vizitarea în mod regulat a clienților din zona alocată;
- Gestionarea stocului de marfă din depozitul din zona alocată;
- Dezvoltarea și menținerea relației cu clienții din zona alocată;
- Livrarea produselor către clienți din depozitul din zona alocată;
- Încasarea numerarului utilizând casa de marcat pentru plățile care se fac în numerar;
- Monitorizarea livrării comenzilor în termenele agreate;
- Monitorizarea constantă și raportarea periodică a evoluției și a competiției in zona alocata;
- Răspunde de gestionarea soldurilor clienților la nivel zonal în scopul aprovizionării constante cu mărfuri și cu scopul încasării sumelor în termenele de plata stabilite.

Beneficii:

- mașină de serviciu
- tabletă
- telefon de serviciu
- asistență tehnică și de vânzări
- salariu fix + comision
- bonusuri de performanță

TROIA TECHNOLOGY este un brand integral romanesc creat de EDTRO, exclusiv pentru spălătoriile auto în regim self service.
Am creat primul soft pentru spălătoriile auto în regim self service, care are la bază cititorul de bancnote.
Am creat design-ul nostru pentru structuri, am construit propria tehnologie pentru echipamentele noastre.
La bază au stat multe ore de muncă, provocări, descurajări, dar acestea ne fac să fim mereu antrenați în dezvoltarea brand-ului.
Astăzi ne mândrim că suntem printre producătorii autohtoni și ne bucurăm că reușim sa fim într-o continuă dezvoltare, oferind produse și servicii la standarde de calitate europeană.
Producem o gamă largă de automatizări pentru spălătoriile self service, atât cu bancnote cât și cu jetoane. Asigurăm consultanța gratuită de la începutul și până la finalizarea proiectului. Pe lângă toate acestea, portofoliul nostru de cuprinde și produse de curățenie și consumabile pentru a răspunde tuturor nevoilor partenerilor noștri.
Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne vizitați site-ul https://www.troiatech.ro/
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 8 Mai 2024