Publicat 28 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iul 2019 | Expiră 29 Iul 2019

REPREZENTANT REGIONAL VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii medii/superioare finalizate,constituie un avantaj experienta in industria celulozei/hartiei (hartie igienica,prosoape
,servetele,batiste);
• Cunoştinţe solide privind piata de retail/en-gros din zona alocata;
• Cunoştinţe excelente de MS Office;
• Experienţa in vanzari directe/indirecte minim 3 ani;
• Capacitate de a stabili priorităţi personale şi de a organiza sarcinile curente;
• Capacitate de a lucra în echipă şi de a solutiona eventualele probleme aparute;
• Abilităţi de comunicare şi analitice foarte bune.

Descrierea jobului

Analizează/planifică/organizează actiunile privind realizarea obiectivelor specifice postului;
Menţine/dezvolta relaţiile cu distribuitorii locali/national precum si cu clientii din retail/en-gros;
Negociază promoţii locale/spatii raft/plasari suplimentare in magazine si amplaseaza POSM;
Culege informatii din piata prin intermediul PALM-ului (prezenta,preturi,POSM,etc) si gestioneaza personal TOP clienti
din zona alocata;
Ofera suport echipelor de vanzari a distribuitorilor;
Responsabil cu distribuţia numerică şi calitativa si cantitativă a brand-urilor Pehart Tec Grup în zona alocata.

Posibilitatea de dezvoltare într-o companie multinationala si dinamica ce se extinde rapid;
Pachet salarial competitiv si tichete de masa;
Masina de firma,laptop,telefon;
Oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv tanar si orientat catre performanta.

Pehart Tec Grup SA este cel mai mare producator de hartie tissue din Romania si comercializeaza brandurile nationale Pufina
si Alint (hartie igienica,prosoape de bucatarie,servetele,batiste).
Distribuitia produselor se realizeaza atat in canalele IKA cat si traditional prin intermediul distribuitorilor locali/national.
Pentru mai multe informații vă invităm să vizitați și site-ul nostru: https://www.pufina.ro/

Expirat
REPREZENTANT REGIONAL VANZARI  -  SC PEHART TEC GRUP SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles