Gratis

Reprezentant Regional de Vanzari

INTERNATIONAL TIBECOM & CO TRUST

Candidatul Ideal

Pe lanag orasele enumerate in campul Oraș lucru* poate fi si din : Pitesti, Constanta, Galati, Bacau si Oradea.

Experienta in lucrul cu distribuitorii, in vanzari B2B, familiarizat cu KPI-uri, abilitati foarte bune de comunicare si inter-relationare, persoana proactiva, orinetat spre rezultate, dinamic si cu disponibilitate pentru deplasari .

● Determinare in obtinerea celor mai bune rezultate
● Abilitati de evaluare piata ;
● Atentie la detalii;
● Abilitati in gestionarea timpului pentru respectarea termenelor;
● Cunostinte operare MS Office
● Permis conducere categoria B si disponibilitate de deplasare in teritoriul alocat;
● Cunostinte financiare de baza pentru domeniul vanzari

Te consideri un candidat capabil pentru aceasta provocare?
Te aspteptam in noua noastra echipa pentru a face deschide noi clienti , pentru a evalua si urmari activitatea distribuitorilor actuali si pentru implementarea actiunilor promotionale in modern trade.

Descrierea jobului

Responsabilitati :
  • Urmareste strategia de vanzari a companiei la nivelul ariei teritoriale alocate si se asigura de implementarea politicii comerciale corecte prin vizite regulate ;
  • Urmarirea si raportarea implementarii actiunilor promotionale modern trade si traditional trade
  • Follow up activitati concurenta in piata
  • Identificare potentiali noi clienti in zona alocata conform politicii companiei.
  • Identificarea posibilitatilor de dezvoltare cu posibili noi clienti
  • Evalueaza/elimina/raporteaza situatii de lispa stoc (out of stock)
  • Implemantare executie in piata si a executiei la raft
  • Mercantizare
  • Raportari saptamanale, lunare trimestriale
  • Urmarirea gradului de satisfactie a clientilor si propunerea de solutii de imbunatarire
Beneficii :Pachet salarial motivant ( salariu fix + bonusuri atractive) + 2 din urmatoarele benficii :
- pensie facultativa
- asigurari de sanatate
- servicii turistice
- abonament sport

Descrierea companieiCompanie cu peste 20 de ani de prezenta pe piata din Romania cu activitate in promovarea (cresterea) si comercializarea produselor FMCG, reprezentant al unor branduri din Top 3 Italia, Franta, Elvetia, cu o cifra de afaceri de peste10 milioane Euro

Pentru mai multe detalii legate de companie a rugam vizitati www.international tibecom.ro
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Mai 2024