Gratis

Reprezentant medical

Haleon Romania S.R.L.

Candidatul Ideal

Qualifications and skills/ Calificări și competențe
Essential/ Esențial
  • Experienta pe o pozitie similara de min. 2 ani in Consumer Healthcare si/sau FMCG.
  • Studii superioare finalizate
  • Bune abilitati de comunicare, relationare cu clientii interni si externi.
  • Buna intelegere a mediului de afaceri si a principiilor commerciale
  • Carnet de conducere categoria B, limba engleza – nivel mediu
  • Disponibilitate de relocare, in alt teritoriu decat cel asignat
Preferred/ Preferat
  • Orientare catre rezultate prin buna planificare si organizare a activitatilor.
  • Persoana responsabila, flexibila; bun team player

Descrierea jobului

About the role/ Despre rol

Promovarea produselor din aria Consumer Healthcare Haleon (PARASINUS, THERAFLU, PANADOL, VOLTAREN, COREGA, ADVIL, CENTRUM, SENSODYNE, PARODONTAX), utilizand campaniile comerciale interne desfasurate prin distribuitorii autorizati in aria geografica desemnata, pentru obtinerea maximului de notorietate si vizibilitate in punctele de vanzare si prescriptie a specialistilor din domeniul medical.
Arii de acoperit :Constanta -Tulcea.
Raporteaza catre RSM EST

Key responsibilities/ Responsabilități cheie
  • Dezvolta si indeplineste planurile de actiune pentru atingerea obiectivelor stabilite pentru teritoriul alocat.
  • Viziteaza clientii din teritoriul desemnat cu scopul de a promova produsele din portofoliu Haleon, in conformitate cu strategia si planul de marketing agreate intern.
  • Organizeaza si participa la evenimentele medicale specifice.
  • Analizeaza si transmite informatiile specifice legate de piata.
  • Se asigura permanent de respectarea comportamentului etic si a procedurilor operationale standard ale companiei Haleon.

Buna. Suntem Haleon. O nouă companie lider mondial în domeniul sănătății consumatorilor. Modelat de toți cei care ni se alătură. Împreună, îmbunătățim sănătatea de zi cu zi pentru miliarde de oameni. Prin creșterea și inovarea continua a portofoliului nostru global de mărci de top - inclusiv Sensodyne, Panadol, Advil, Voltaren, Theraflu, Otrivin și Centrum - printr-o combinație unică de înțelegere umană profundă și știință. Mai mult, realizăm acest lucru într-o companie pe care o controlăm. Într-un mediu pe care îl creăm împreună. Și o cultură care este unică pentru noi. Dorim sa ni te alaturi !

Cu mărci de top precum Sensodyne, Voltaren și Centrum, construite pe baza științei și a înțelegerii umane și combinate cu pasiunea, cunoștințele și expertiza noastră, suntem într-o poziție unică pentru a face acest lucru și pentru a dezvolta o afacere puternică și de succes.

Acesta este un moment interesant pentru a vă alătura și a ajuta la modelarea viitorului. Este o oportunitate de a face parte din ceva special.
Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 5 Mai 2024 Expiră 25 Mai 2024