Gratis

REPREZENTANT MEDICAL-VANZARI

Medair Oxygen Solution S.R.L
2 poziții

Candidatul Ideal

-bune abilitati de comunicare si negociere;
​-bune abilitati de planificare si organizare;
​-cunostinte de operare pc (Word,Excel,PowerPoint);
​-permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasare;
​-orientare catre rezultate,capacitatea de a asimila noi informatii;
​-capacitatea de a mentine bune relatii cu colaboratorii si clientii companiei.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

-promovarea si vanzarea produselor comercializate de companie;
​-promovarea imaginii companiei catre medici si alte cadre medicale din institutii publice sau private conform planului de marketing si vanzari stabilit;
​-implementarea strategiilor comerciale in colaborare cu superiorul direct;
-realizarea obiectivelor individuale si ale companiei;
​-crearea unei bune relatii cu colaboratorii,mentinerea si dezvoltarea acesteia;
​-participarea la evenimente,congrese simpozioane;
​-participarea la traininguri specifice activitatii desfasurate;
-intocmirea de rapoarte privind activitatea desfasurata;

Beneficii:

​-posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in cadrul unei companii in continua expansiune;
​-pachet salarial motivant format din parte fixa si multiple bonusuri;
​-posibilitati reale si rapide de promovare pe baza rezultatelor;
​-masina, telefon si laptop de serviciu.

Medair Oxygen Solution este o firma cu capital integral romanesc,care activeaza in piata de dispositive medicale. Avand sediul central in judetul Olt compania a luat fiinta in anul 2016 din dorinta de a oferi pacientilor care sufera de afectiuni respiratorii cele mai bune solutii in tratarea acestora.Incepand cu data de 01.04.2017 deruleaza contracte cu toate casele de asigurari din Romania.

Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024