REPREZENTANT MEDICAL

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Persoana organizata, carismatica , optimista
Abilitati native si/sau dezvoltate de comunicare & relationare;
Capacitatea de a invata caracteristicile produselor si a le prezenta intr-un mod eficient;
Orientare catre indeplinirea obiectivelor stabilite
Studii superioare finalizate (avantaj studii de specialitate – farmacie, medicina, etc);
Cunostinte de limba engleza nivel mediu
Cunostinte de utilizare Microsoft Office, nivel basic
Permis de conducere categoria B , minim 3 ani experienta
Experienta de minim 2 ani într-o pozitie de reprezentant medical
Experienta ca si reprezentant medical in domeniul oftalmologic constituie un real avantaj.

Descrierea jobului

Vizitează in mod regulat, conform unei planificari prestabilite, medicii oftalmologi, farmacii și instituțiile medicale din portofoliul alocat, în vederea promovării porduselor
Răspunde de îndeplinirea obiectivelor financiare pentru zona alocată
Menține legătura cu liderii de opinie și factorii de decizie din teritoriul desemnat
Intocmește diferite rapoarte solicitate de către superiorii direcți, cu respectarea termenelor limită
Este responsabil de implementarea în teren a campaniilor de marketing

Beneficii: Pachet salarial si de bonusare foarte atractiv.

Théa, unul dintre liderii europeni in oftalmologie este prezenta in mai mult de 70 de tari cu produsele sale si detine 30 de subsidiare inlcusiv in tari precum : Franța, Italia, Spania, Germania, SUA.,Mexic precum si in România De asemenea,
Cheia dezvoltării Théa este o combinație de expertiză științifică, tehnică, de reglementare și comercială, unică în lumea oftalmologică.
Familia Chibret s-a dedicat oftalmologiei pe parcursul mai multor generații. Henri și Jean-Frédéric Chibret, acționari executivi, sunt în permanență în contact cu oftalmologi din întreaga lume.
Astfel, Théa este o combinație de know-how și tehnici care constituie capitalul său intangibil. Astăzi, la fel ca în trecut, Théa este îndreptată preponderant spre viitor.
În următorii ani, strategia noastră pentru cercetare și dezvoltare se va concentra pe dezvoltarea de tratamente inovatoare în domenii precum:
-glaucom
-alergie
-sindrom de ochi uscat
-infecțiile oculare și ale pleoapelor
-intervențiile chirurgicale la nivelul ochilor

Publicat 17 ian. 2022 Expiră 16 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos