REPREZENTANT MEDICAL

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa de reprezentanți medicali!

Cautăm coleg pe zona: Braşov, Sibiu şi Covasna.
Dacă ești medic veterinar, cunoști medicamentele folosite în cabinet, te atrag vânzările ca domeniu, atunci ești colegul pe care-l așteptăm!

𝗖𝗮𝗻𝗱𝗶𝗱𝗮𝘁 𝗶𝗱𝗲𝗮𝗹:
  • Studii superioare medicină veterinară (obligatoriu);
  • Cunoștințe și tehnici de vânzare;
  • Abilități de comunicare, atitudine orientată către client și rezultate;
  • Cunoștințe de operare Office, Outlook;
  • Permis de conducere categoria B (minim 1 an experiență).

Descrierea jobului

  • Identifică medicii veterinari din zona alocată și nevoile acestora, le propune soluții (produse și servicii din portofoliu) pentru rezolvarea problemelor;
  • Învață portofoliul de produse și servicii Vetro și îl promovează către clienții din aria de responsabilitate;
  • Prospectează piața în vederea dezvoltării zonei alocate;
  • Asigură suport în implementarea acțiunilor de marketing (evenimente, promoții, concursuri);
  • Realizează rapoarte de activitate periodice specifice.

Suntem o echipă tânără, formată exclusiv din profesioniști în domeniu, medici veterinari cu un puternic atașament față de animale și o profundă înțelegere a nevoilor clienților noștri, suntem un vector de schimbare pe piața veterinară.

Publicat 2 nov. 2021 Reactualizat 30 nov. 2021 Expiră 2 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos