REPREZENTANT MEDICAL

AC HELCOR - 2 poziții
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii superioare.
Experienta in piata farma minim 2 ani, in promovare/vanzare.
Abilitati de marketing si vanzari, persoana orientata spre atingerea obiectivelor.
Persoana stabila si loiala.
Atitudine pozitiva, constructiva.
Motivat in a se forma si dezvolata in organizatie; autoformare continua.
Perseverent in atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

Organizeaza si desfasoara actiuni de reprezentare medicala a firmei si produselor.
Sustine prezentari la medici si farmacii.
Raporteaza zilnic activitatea desfasurata.
Analizează lunar rezultatele obţinute pentru teritoriul pe care il are arondat in vederea cresterii volumului de vânzari.
Lucreaza indeaproape cu echipa de vanzari.

Cu o experienta de peste 25 ani, Compania Farmaceutica AC HELCOR este un producator roman de medicamente cu prescriptie medicala, OTC, vitamine si suplimente. Echipa noastră este formată din peste 150 de specialisti cu pregatire superioara, medici, farmaciști, chimisti - cercetatori, economisti, ingineri, specialisti de marketing si vanzari, care lucrează zi de zi pentru a pune la dispozitia oamenilor medicamente, vitamine si suplimente sigure, eficiente la standarde europene. Vizitati site-ul firmei la www.achelcor.ro / www.biosunline.ro.
Publicat 1 iul. 2021 Expiră 31 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos