REPREZENTANT MEDICAL VETERINAR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii superioare – Medicina veterinara,
  • Abilitati de operare PC – Excel;
  • Foarte bune abilitati de comunicare, promovare si negociere;
  • Permis auto Cat. B;
  • Disponibilitatea de a calatori zilnic in teritoriu – in zona alocata;
  • Orientare catre performanta, rezultate si gestionarea eficienta a timpului.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • Promoveaza produsele si imaginea companiei catre clientii din zona alocata, in conformitate cu strategia companiei;
  • Preia comenzi de la clientii din zona alocata si le introduce in sistem pe infrastructura electronica, raspunde de incasarea facturilor;
  • Intocmeste rapoarte privind activitatea;
  • Culege informatii din teritoriu cu privire la clienti, competitori si alte situatii din piata;
  • Contribuie la crearea unei baze de date corecte, prin identificare de clienti noi, sau nevizitaţi de catre companie.

BENEFICII:
  • Pachet salarial motivant, in conformitate cu performantele;
  • Bonus de performanta sub forma de procent din vanzari;
  • Training-uri interne pentru dezvoltarea competențelor necesare postului;
  • Autovehicul de serviciu, telefon, tableta, internet.
  • Posibilitati de cariera catre pozitii de conducere.

Importator si distribuitor de medicamente de uz veterinar, parafarmaceutice, instrumentar chirurgical si fire de sutura, diferite articole pentru medicii veterinari si crescatorii de animale. Portofoliu de peste 1000 de produse.
Publicat 18 nov. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos