Gratis

REPREZENTANT MEDICAL-VANZARI

Medair Oxygen Solution S.R.L
2 poziții

Candidatul Ideal

-bune abilitati de comunicare si negociere;
​-bune abilitati de planificare si organizare;
​-cunostinte de operare pc (Word,Excel,PowerPoint);
​-permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasare;
​-orientare catre rezultate,capacitatea de a asimila noi informatii;
​-capacitatea de a mentine bune relatii cu colaboratorii si clientii companiei.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-promovarea si vanzarea produselor comercializate de companie;
​-promovarea imaginii companiei catre medici si alte cadre medicale din institutii publice sau private conform planului de marketing si vanzari stabilit;
​-implementarea strategiilor comerciale in colaborare cu superiorul direct;
-realizarea obiectivelor individuale si ale companiei;
​-crearea unei bune relatii cu colaboratorii,mentinerea si dezvoltarea acesteia;
​-participarea la evenimente,congrese simpozioane;
​-participarea la traininguri specifice activitatii desfasurate;
-intocmirea de rapoarte privind activitatea desfasurata;

Beneficii:
​-posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in cadrul unei companii in continua expansiune;
​-pachet salarial motivant format din parte fixa si multiple bonusuri;
​-posibilitati reale si rapide de promovare pe baza rezultatelor;
​-masina, telefon si laptop de serviciu.

Medair Oxygen Solution este o firma cu capital integral romanesc,care activeaza in piata de dispositive medicale. Avand sediul central in judetul Olt compania a luat fiinta in anul 2016 din dorinta de a oferi pacientilor care sufera de afectiuni respiratorii cele mai bune solutii in tratarea acestora.Incepand cu data de 01.04.2017 deruleaza contracte cu toate casele de asigurari din Romania.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024