Gratis

REPREZENTANT MEDICAL/ AGENT VANZARI

Crisia Farm
10 poziții

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa! Dacă ești ambițios, îți plac provocările, iar profesionalismul te definește, te
vrem în echipa noastră!

Conditii:
• Studii superioare finalizate, studiile medicale sau conexe constituie un avantaj, insa nu sunt obligatorii;
• Experienta anterioara in promovare medicala de minimum 6 luni constituie un avantaj;
• O buna capacitate de a invata si integra termini medicali;
• Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare;
• Autonomie si abilitati de organziare;
• Putere de convingere;
• Abilitati de operare minima PC (Word, Excel, PowerPoint), (nivel mediu);
• Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

ATRIBUȚII:

• Promovarea imaginii și a produselor companiei, în conformitate cu planul de promovare
și strategia de marketing;
• Inițierea, dezvoltarea și menținerea unor relații eficiente de comunicare cu partenerii
companiei;
• Participarea la prezentări, mese rotunde, evenimente de specialitate;
• Întocmirea rapoartelor periodice.

BENEFICII:

• Pachet salarial motivant + bonusuri;
• Instruire de specialitate;
• Mediu de lucru atractiv, alături de o echipă tânără și motivată;
• Posibilitatea de evoluție și avansare în carieră.

Farmacie - Locatiile noastre se afla în Zona Dorobanți si Zona Mihai Bravu
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024