Reprezentant Medical - OTC - Ploiesti / Brasov

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

EDUCATION / EXPERIENCE
- 1 post Prahova/Brasov
- Absolvent al facultatii de medicina umana/veterinara, farmacie, biologie, chimie.
- Experienta in promovarea produselor farmaceutice reprezinta un avantaj
- Abilitati de comunicare si negociere
- Perseverent, serios, creativ, loial
- Atitudine proactiva
- Abilitati de planificare si organizare
- Disponibilitate de deplasare
- Cunostinte de operare PC
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Pachet salarial motivant:
« Bonusuri corespunzatoare performantei
« Telefon mobil
« Masina
« Oportunitati de promovare si dezvoltare profesionala

Responsabilitati:
- promovarea produselor din portofoliul catre medici si farmacisti (Gengigel, Foltene, Sinomarin etc)
- stabilirea si mentinerea relatiilor cu factorii de decizie din teritoriul alocat
- cresterea vanzarilor pe zona alocata
- raportarea si comunicarea cu conducerea companiei
- participarea la congrese si expozitii
- organizarea de prezentari, congrese, simpozioane

RONTIS si-a inceput activitatea in vara anului 2003 si face parte dintr-un grup cu renume international.
RONTIS este distribuitor exclusiv al urmatoarelor produse: GENGIGEL - Acid hialuronic pentru tratarea afectiunilor cavitatii bucale; SINOMARIN - Apa de mare hipertonica pentru raceala si gripa; FOLTENE - Gama completa de produse pentru tratarea alopeciei; ZENDIUM - Gama profesionala de pasta de dinti cu colostrum; RONTIS - Dispozitive medicale in domeniile cardiologiei si radiologiei; PURPLE SURGICAL – Dispozitive medicale utilizate in chirurgia clasica si laparoscopica; ANGIOLOGICA – Dispozitive medicale utilizate in protezarea chirurgicala (plase chirurgicale); BICON - Implanturi dentare; PERIOGLAS - Material augumentativ
Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos