Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 10 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Reprezentant Medical Medici AG-VL (determinata 2 ani)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ți s-a mai spus că abilitățile tale de persuasiune îi pot face pe oameni să se răzgândească fără a sta prea mult pe gânduri? Mai mult, crezi că domeniul farma este perfect pentru a-ți testa aceste abilități? Te așteptăm în echipa Secom, pe poziția de reprezentant medical medici.

De ce avem nevoie de la tine:
Să fi absolvit o facultate de Medicină / Farmacie / Chimie – Biologie;
Să ai abilități excelente de relaționare, comunicare și negociere – verbale, în scris sau cum cere fiecare situație în parte;
Să înțelegi nevoile clienților și să dai dovadă de capacitate de convingere, perseverență și foarte bună organizare;
Să știi cum să prezinți, promovezi și vinzi produsele companiei, chiar dacă aceste situații necesită folosirea unor metode proprii;
Să ai experiență în vânzări de minim 3 ani – cea din domeniul farma ne poate convinge să te chemăm mai repede la interviu;
Să deții permis auto categoria B.

Descrierea jobului

Te vei ocupa de:
Promovarea produselor companiei către medici, alte categorii de specialiști și cadre medicale din instituțiile private / publice, din zona geografică alocată;
Atingerea obiectivelor stabilite, prin realizarea numărului de întâlniri propuse și, de ce nu, depășirea acestora;
Îmbunătățirea imaginii de brand a companiei Secom, cu ajutorul abilităților tale de comunicare și prin activități specifice de promovare medicală;
Actualizarea bazei de date cu medici activi și creșterea acesteia, în vederea menținerii vechilor colaborări și încheierii unora noi.

Cu ce te alegi:
Un mediu de lucru dinamic, care te provoacă să-ți îmbunătățești constant cunoștințele și stilul de lucru;
Un pachet salarial motivant, care vine la pachet cu alte beneficii – mașină, telefon mobil, laptop;
Training-uri de specialitate pentru dezvoltarea competențelor necesare postului.

Postul este pe o perioada determinata de 2 ani.

Secom® este compania romaneasca lider de autoritate in solutii de medicina integrativa care raspund nevoilor unui lifestyle sanatos al omului modern.

Spiritul Secom® este unul ambitios, de trendsetter (vizionar), educat si optimist, insa in acelasi timp accentueaza virtutile corectitudinii, ale responsabilitatii si ale devotamentului. Secom® este mai mult decat o companie sau o simpla afacere, este un loc in care te poti dezvolta profesional si uman.
Iti asiguram traininguri de specialitate, un mediu de lucru dinamic, profesionist, prietenos si provocator si oportunitati de crestere in cariera.

Pentru mai multe detalii, accesati www.secom.ro.

Expirat
Reprezentant Medical Medici AG-VL (determinata 2 ani)  -  SC SECOM Productie Servicii SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles