Publicat 16 Mai 2019 | Reactualizat 13 Iun 2019 | Expiră 16 Iun 2019

Reprezentant Medical Craiova

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Companie in domeniul dermatocosmeticelor, cautam persoane dinamice, proactive, adaptabile, dornice de a se dezvolta intr-un mediu profesionist, cauta

Reprezentanti Medicali zona DJ, OT, GJ, MH, VL localizat in Craiova

• disponibilitate pentru un post cu activitate de teren, dinamica
• excelente abilitati de comunicare si relationare
• buna orientare catre clienti
• buna capacitate de organizare si planificare
• orientare catre obtinerea de rezultate
• atitudine proactiva, entuziasm
• dinamism, seriozitate, implicare
• cunostinte operare PC, nivel mediu
• permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Obiectul Postului:
Dezvoltarea si mentinerea portofoliului de clienti ai companiei si realizarea volumelor de vanzari si a obiectivelor de acoperire clienti.

Responsabilitati principale:
• construieste (identificarea de noi clienti potentiali pe piata) si mentine baza de clienti (farmacii si medici) in vederea atingerii obiectivelor de vanzari
• administrarea eficienta a relatiei cu distribuitorii si lanturile de farmacii in vederea indepliniri obiectivelor de vanzari
• viziteaza zilnic numarul de clienti necesar pentru a atinge standardele impuse de companie
• promovarea produselor companiei, in mod etic, respectand strategia si politica companiei, conform obiectivelor de volum an/luna/zi
• realizarea planului de vanzari stabilit de seful ierarhic superior
• organizarea de conferinte, mese rotunde, prezentari de grup
• raportarea activitatii proprii, precum si a unor informatii despre produse concurente

BENEFICII
• pachet salarial motivant, masina, telefon

Expirat
Reprezentant Medical Craiova  -  SC IVATHERM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles