Publicat 02 Oct 2019 | Reactualizat 13 Nov 2019 | Expiră 21 Nov 2019

Reprezentant Medical: AG-TR-GR

1 post

Candidatul ideal

Studii superioare (Medicină, Farmacie, Biologie sau Biochimie - reprezinta avantaj);
Experienta pe o pozitie similara (aria de cardiologie reprezinta un avantaj);
Dinamic şi disponibil pentru deplasări;
Abilităţi foarte bune de comunicare;
Orientare spre rezultat;
Flexibilitate;
Spirit de echipă;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Promovează produsele companiei către medici/ farmacii în zona alocată cu scopul atingerii obiectivelor de vânzări individuale;
Dezvoltă și întreține relaţii cu clienţii din teritoriul alocat (medici, farmacişti);
Realizează prezentări de grup conform strategiei aprobate;
Raportează activitatea zilnică şi menţine actualizată baza de date a clienţilor.

Labormed Alvogen - entitate formată în urma achiziției producătorului local de medicamente generice Labormed de către grupul farmaceutic internațional Alvogen - este centrul de excelenţă al Grupului în Europa Centrală şi de Est şi servește ca sediu central Alvogen în regiune. Biroul din România constituie baza de producţie, cercetare-dezvoltare, vânzări şi marketing pentru întreaga regiune.
www.alvogen.ro

Nota de informare privind prelucrarea datelor cu caracter personal:https://www.alvogen.ro/privacy-notice-direct-aplicant

Reprezentant Medical: AG-TR-GR  -  Alvogen

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles