Publicat 30 Dec 2020 | Expiră 30 Ian 2021

Reprezentant Evomag in relatia cu ANPC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii, superioare (juridice) reprezinta avantaj;
- Experienta ca si inspector ANPC reprezinta avantaj
- Cunostinte PC: Word, Excel, Outlook;
- Gandire logica, structurata, memorie buna;
- Usurinta de a invata, orientare catre rezultate, spontaneitate;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Cunoasterea produselor IT&C si experienta minim 1 an in acelasi domeniu, constituie avantaj.

Descrierea jobului

- Preia si raspunde pe mail si/sau telefonic sesizarilor initiate de clienti;
- Documenteaza punctele de vedere privind sesizarile clientilor la ANPC;
- Reprezinta Evomag in relatia cu ANPC la sediul acestuia;
- Informeaza clientii prin telefon sau pe email, cu privire la starea produselor care se afla in service;
- Introduce in sistem sesizari telefonice initiate de clienti;
- Propune solutii pentru rezolvarea lor;
- Intocmeste raportul zilnic.
Beneficii
- Bonuri de masa
- Bonusuri din target
- Decont transport
- Discount la produsele comercializate de companie

Suntem echipa care administreaza de 15 ani site-ul de comert electronic www.evoMAG.ro care are in acest moment peste 120.000 produse active din domeniul IT&C, Telecomunicatii si FMCG.

Secretul si in acelasi timp succesul nostru sunt oamenii cu care lucram (motorul companiei) si clientii pe care ii pastram de-a lungul anilor prin punerea pe primul plan a nevoilor lor (produse de buna calitate, garantii rezolvate mereu in regim de urgenta, livrari cat mai rapide, pretul produselor cat mai bun).

In acest moment site-ul este vizitat zilnic de peste 50.000 de persoane iar baza de date numara peste 160.000 de conturi active.

Expirat
Reprezentant Evomag in relatia cu ANPC  -  evoMAG.ro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles