Reprezentant de vanzari

CONFIDENTIAL
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Disponibilitate pentru deplasări (200-300 km / zi)
Abilitati de comunicare, vanzare si negociere dezvoltate
Orientare spre solutii
Initiativa
Spirit antreprenorial
Tenacitate
Flexibilitate, deschidere la schimbare si la nou
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Acoperirea sistematica a teritoriului conform unui plan zilnic de rute
Prospectarea pietei si identificarea de potentiali clienti
Atragerea de noi clienti in portofoliu
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii existenti
Indeplinirea planului de marketing si vanzari
Culegerea, analiza si specularea informatiilor despre clienti si concurenta, pe raza de activita
Publicat 28 sept. 2021 Reactualizat 28 oct. 2021 Expiră 28 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos