de ani Fără Frică...

Publicat 31 Iul 2006 | Reactualizat 29 Aug 2006 | Expiră 31 Aug 2006

Reprezentant de vanzari IT&C

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in vanzari directe IT minim un an
- limba engleza
- cunostinte de operare PC, hardware
- permis conducere categ.B
- domiciliul stabil in Constanta
- disponibilitate pentru lucru in ritm sustinut
- spirit de echipa, dinamic, optimist, cu initiativa, orientat catre client
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare interpersonala si negociere, flexibilitate, fermitate in luarea deciziilor, corectitudine
- Abilitati de organizare si management al timpului
Rugam sa aplice numai persoane cu experienta in domeniul IT!

Descrierea jobului

- identificarea si largirea portofoliului cu clienti noi
- Promovarea produselor IT, serviciilor si a solutiilor integrate asigurate de catre companie.
- Negocierea, incheierea si urmarirea contractelor de vanzare;
- Derularea de contracte cu clientii actuali ai firmei
- Atingerea targetului de vanzari
- Efectuarea de analize periodice privind piata, cifra de afaceri, volumul vanzarilor;

- oportunititati nelimitate de dezvoltare profesionala
- pachet salarial atractiv, bonusuri corelate cu rezultatele obtinute
- conditii optime si motivante de lucru
- lucru intr-o echipa tanara, dinamica si competitiva

Suntem o companie cu o indelungata experienta in domeniul consultantei IT, vanzarii si distributiei de produse IT, dezvoltarii de aplicatii, implemetari SAP, CRM, ERP, solutii e-commerce pentru clienti nationali si internationali.

Expirat
Reprezentant de vanzari IT&C  -  WTMO International s.r.l.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles