Reprezentant Comercial

SC HARMOPAN SA - 1 pozi╚Ťie
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carier─â
Departamente
Salariu Nespecificat
Limb─â str─âin─â Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerin╚Ťele:
[­čôŹ] Bune abilit─â╚Ťi de organizare, planificare, coordonare si control
[­čôŹ] Persoana cu atitudine proactiva si responsabil─â
[­čôŹ] Permis de conducere categoria B

Avantaje:
[Ôťö] Experien╚Ť─â în industria alimentar─â
[Ôťö] Studii superioare
[Ôťö] Cunoa╚Öterea proceselor technologice în indr. alimentar─â
[Ôťö] Experien╚Ť─â în vânz─âri
[Ôťö] Cunoa╚Öterea ora╚Öului Bra╚Öov

Descrierea jobului

Responsabilit─â╚Ťi
[Ôťů] Coordonarea cativit─â╚Ťii punctului de lucru pe baza directivelor conducerii firmei din Miercurea Ciuc
[Ôťů] Coordonarea departamentelor de produc╚Ťie ╚Öi vânz─âri
[Ôťů] Cre╚Öterea cotei de pia╚Ť─â

V─â ofrim:
[­čŹ×] Instruire profesional─â
[­čŹ×] Salariu competitiv
[­čŹ×] Tichete de mas─â
[­čŹ×] Sporuri
[­čŹ×] Oportunnit─â╚Ťi de dezvoltare într-o echip─â dinamic─â

[­čĆć] Al─âtura╚Ťi v─â echipei din cadrul unei afaceri de tradi╚Ťie, v─â a╚Ötept─âm în echip─â!

Compania noastr─â s-a format ├«n 1965, din mai multe mori ┼či fabrici mici din industria panifica┼úiei cu cointeresare local─â, din care unele au fost fondate deja ├«n anii 20 ┼či 30. Compania ├«n forma sa actual─â a fost ├«nfiin┼úat─â ├«n aprilie 1991, ca ╚Öi succesorul de drept al Industriei de Mor─ârit ╚Öi Panifica┼úie din jude┼úul Harghita ┼či a luat numele HARMOPAN. Ast─âzi putem spune c─â suntem una dintre cele mai mari ┼či cea mai veche comapnie de mor─ârit ┼či panifica┼úie din regiune.

Publicat 18 mai 2022 Expir─â 17 iun. 2022
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos